^
Hakkımızda

Doğru Klima  2013 yılından itibaren tüm soğutma grupları; chiller, rooftop, direct expantion, hassas klima ve -85 derece soğutabilen test odaları ısı pompaları  alanlarında hizmet vermektedir.

şirketimiz 2017 yılından itibaren doğru klima ltd. şti olarak hizmet vermektedir.

Verdiğimiz hizmetler olarak;  periyodik bakım, acil arıza servisleri, kompresör overhaul, cihazın gazını toplayarak çevreci ve ekonomik olarak hizmet verme, evaporator veya condenser mekanik ve kimyasal temizliği, trouble shooting (sorun çözme) hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir.

 Bununla beraber firmamız enerji tasarrufu konularında işletmelere yardımcı olmaktadır.

Hizmet verdiğimiz diğer alanlar ise chiller satış, freecooling (drycooler) satış, kimyasal ürünler satış, yedek parça satış, teknik eğitim, 2.El soğutma grubu satış veya kiralaması alanlarında da hizmet vermektedir.  Doğru Klima
Doğru Klima 2013 yılından itibaren tüm soğutma grupları; chiller, rooftop, direct expantion, hassas klima ve -85 derece soğutabilen test odaları alanlarında hizmet vermektedir.
  Hizmetlerimiz
Hizmet verdiğimiz diğer alanlar ise chiller satış, freecooling (drycooler) satış, kimyasal ürünler satış, yedek parça satış, teknik eğitim, 2.El soğutma grubu satış veya kiralaması alanlarında da hizmet vermektedir.